• EMAIL

    unalnakliyatkocaeli@gmail.com

  • TELEFON

    0530 117 4157- 0539 791 17 08

  • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

    7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

HAKKIMIZDA

        Ünal Nakliyat 2002 yılında, Kocaelin’de kurulmuştur. Kocaelin’in Gebze, İzmit, Çayırova, Darıca ve bütün ilçelerinde yaptığımız kaliteli evden eve nakliyat hizmeti ve müşterilerimiz sayesinde kısa sürede tanınmıştır. Bu süre zarfında en güvenilir kaliteli nakliyat firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Evden eve nakliyat hizmeti dışında; depolama,kuru yük ve parça yük taşımacılığı hizmetinide vermektedir. Kocaelinde başlayan bu yolculuk, diğer şehirlerimizize kadar kaliteden ödün vermeden ulaşmıştır. Türkiyenin tüm şehirlerine bu hizmetleri en kaliteli şekilde vermektedir. Uzman personel ve ustaları bünyesinde barındırarak bu hizmetleri en profesyonel şekilde sunmaktadır.  En uygun fiyatlar ile özellikle kiracıların derdine ortak olmuş ve arkasında mutlu yüzler bırakmıştır.

 

Misyonumuz

                Ünal Nakliyat evden eve nakliyat, depolama, kuru yük ve parça yük hizmetlerini müşterilere en iyi şekilde verebilmek için kurulmuştur. Bütün taşınmak isteyen müşterilerimizin en uygun fiyatlar ile en kaliteli bir şekilde nakliyat hizmeti alma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Kaliteli firmaların hedefe ihtiyacı vardır. 2002 yılında bu güne hedeflerimizi gerçekleştirmek için çaba sarf ettik ve şuan emeğimizin karşılığını almış bulunmaktayız. Geleceğe başka hedefler ile yürümeye devam etmekteyiz. Türkiyenin her şehrinde firmamızı kurma çabasındayız. İsim olarak tanınsakta Türkiyenin 81 ilinde firma konumuna ihtiyacımız vardır. Hedeflerimizde yurt dışına nakliyat hizmetini sunmakta vardır. Bu hedeflerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde vermekle ulaşabileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden sizlere profesyonel bir şekilde nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Kocaeli, Çayırova, Darıca, İzmit, Başiskele, Derince, Kartepe, Dilovası, Gölcük ve Gebze evden eve veya depolama hizmeti için hemen arayın.

Fiyat Almak İçin Formu Doldurunuz ;EvetHayır

EvetHayır

EvetHayır